Архів 26 січня 2010

30630

VirtuaGirl HD

Категорія: Софт для програмерів · Автор: · Переглядів: 149

7

Неповторні моделі у Вас на робочому столі. У той час, як ви робите свою роботу, дівчата через певний час виходять і веселять вас - від стриптизу до простого збудливого танцю на стуле.В комплекті 255 моделей дівчат!

7

Дівчата змінюються автоматично, кожні 30сек. Зaвaнтaжити з TurboBit
3021

VkontakteRatingMaster_v.2.1.0

Категорія: Для хакерів · Автор: · Переглядів: 1,250

7

VkontakteRatingMaster- це рога, для: підняття рейтингу, надсилання подарків (собі і друзям) та ін. на http://vkontakte.ru . За допомогою рейтенгу, який ви можите кинути через цю програму, ваша сторінка буде відображатись однією з перших, а також появиться статус VIP персонна. Прикрсь свою сторінку подарками. або зроби приємне друзям. крім цього ти ще зможеш надіслати собі голоса. За допомогою голосів можна добавляти рейтинг (собі і друзям) та багато іншого. Зaвaнтaжити з TurboBit P.S В мене вона не працювала =)

30326

Китайські хакери “зламали” Googleся

Категорія: Взлом -> Для хакерів · Автор: · Переглядів: 41

100113130405_th_255[1]

Китайські хакери у вівторок ввечері "зламали" сервери пошукової системи Google і 20 інших компаній. Уряд США взяв на себе розслідування цієї справи, зажадавши від уряду Китаю пояснень у справі, пише The Guardian. За даними Google, кібертеррорістіческое напад було націлене на отримання інформації про політичних дисидентів в країні. Компанія заявила, що це суперечить правам людини. У відповідь Google оголосив, що не буде більше піддавати цензурі результати пошуку в Китаї. Держсекретар США Хілларі Клінтон повідомила, що уряд США звернувся до Пекіну за поясненнями. Ми були проінформовані Google про хакерську атаку, яка викликала дуже серйозні питання. Ми вимагаємо у Китайського уряду пояснень. ", - Сказала вона. Гілларі Клінтон, яка незабаром почне турне по Азії повідомила, що вільне користування всесвітньою мережею має дуже важливе значення для бізнес-структур і урядів усього світу. "Можливість вільно працювати в кіберпросторі є критичною в сучасному суспільстві та економіці", сказала Клінтона. Президент США Барак Обама назвав інтернет-безпека "пріоритетом державної безпеки". Він також сказав, що "фільтрування інформації є несумісним з сучасним життям". Хакери напали на урядові комп'ютери в Вашингтоні, Лондоні, Берліні та багатьох інших містах. На думку деяких експертів, це говорить про те, що акція була спонсорські, або принаймні схвалена посадовими особами в Пекіні. В офіційній заяві Google йде мова про те, що конфлікт "досягає серця набагато більших глобальних дебатів щодо свободи слова". Не було дивним те, що уряд США втрутився в цю справу, адже керівник Google Ерік Шмідт був радником Обами під час останньої виборчої кампанії.

Джерела: экскаватор clg